Dom starców

forum gildii dom starców

Ogłoszenie

Witaj na stronie gildii Dom Starców :) Zapraszamy do umieszczania własnych zdjęć w dziale galeria. Jesteśmy ciekawi jak wyglądacie!

#1 2012-06-28 16:36:13

 Darael

Coś tam robi...

38710572
Call me!
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Darael / Nightbane - Nothing special.

Imię: Adam


Wiek: 18lat


Nick w grze: Darael / Nightbane


Miejsce zamieszkania: Okolice Olsztyna


Zainteresowania(muzyka,hobby etc.):


Więc tak powiem 1st. o moich zainteresowaniach. Lubie wszystko co da się robić latem . Lubie oglądać anime i czytać mangę, moje ulubione tytuły to:
Anime: Code Geass, Angel Beats, Guilty Crown, Fate/Zero, oraz One Piece. Natomiast manga: Psyren, Angel Beats! Heaven's Door, Naruto, Bleach, i Claymore. Jest jszcze sporo rzeczy, które lubię bądź nie lubię robić ale nie będę ich pisał bo mi się nie chce. xD
No to teraz czas na ulubioną muzykę więc tak lubię słuchać metalu, rocka, alt rocka, hard rocka, Jrocka. Lubie tez nieraz posłuchać muzyki poważnej albo rapu. Moje ulubione zespoły to: Red, In Flames, Disturbed, Skillet, Sum 41, Poets of The Fall, Dead by Aprill, Escape the Fate, Nightwish, Evanescence, Within Temptation, Blood Stain Child, oraz Hollywood Undead. To są zespoły których słucham najczęściej. Nie pisze wszystkich zespołów których słucham bo było by ich trochę za dużo.


Doświadczenie z wowem, oraz znajomi w gildii:
W WoW`a gram od 4-rech lat wiec trochę doświadczenia w te klocki mam ;p.Od zawsze gram na todzie, więc jak pewnie zauważyliście grałem również na TBC. Moi znajomi z gildii to Kraszgan/Falvit/krain mój brat którego namówiłem do gry w WoWa i Michiko/Kumiko byłem z nią przez długi czas w innej gildii więc trochę się znamy.

Ostatnio edytowany przez Darael (2012-06-28 16:39:14)


http://i49.tinypic.com/15r1t35.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestling-game.pun.pl www.mibm2010.pun.pl www.narutoandbleach.pun.pl www.metin2rpg.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl